Łącza dedykowane

ilustracja

Łącza dedykowane zapewniają niezawodną łączność z Internetem podmiotom  wymagającym gwarantowanej przepustowości, a także zazwyczaj relatywnie dużych przepustowości łączy. Charakteryzują się one najwyższą stabilnością, jakością i dostępnością.

W naszej serwerowni dysponujemy nadmiarowymi łączami do kilku ogólnopolskich operatorów, własnymi klasami adresowymi i układem autonomicznym (AS 35491) gwarantującym dzięki protokołowi BGP bezprzerwową łączność z Internetem również w przypadku awarii w sieciach któregokolwiek z operatorów nadrzędnych.

Przyłącza dedykowane realizujemy w oparciu o własną i dzierżawioną infrastrukturę kablową oraz urządzenia radiowe. Wybór technologii dostępowej uzależniony jest każdorazowo od specyfiki zamówienia Klienta, lokalizacji jego sieci i warunków technicznych.

Oprócz dostepu do Internetu, na życzenie zapewniamy konsultacje i dostawy sprzętu sieciowego, jego konfigurację, a także późniejsza administrację. Realizujemy również inne zlecenia z zakresu administracji serwerów, audytu, przygotowania i wdrożeń oprogramowania i systemów, szkoleń, a także hostingu usług Internetowych.

Szczegółowych informacji udziela nasze biuro. Zapraszamy.