Mali i średni dostawcy Internetu

ilustracja

Zapraszamy do współpracy operatorów małych i średnich sieci komputerowych oferujących dostęp do Internetu.

IX.LODZ.PL, to projekt adresowany wszystkim do dostawców Internetu i usług sieciowych (np. Data Center, Telefonia IP) poszukujących możliwości wymiany ruchu i/lub oferty wspólnych zakupów hurtowego Internetu w Łodzi. Szczegóły znajdziecie na dedykowanej projektowi stronie.

Mniejszych operatorów, nie posiadających własnych routerów BGP i adresacji zapraszamy do współpracy w ramach sieci MNC.PL, która oparta jest m.in. o:

  • 17 lat doświadczeń w budowie i administracji własną siecią miejską;
  • zgrana i kompetentna ekipa administratorów i serwisantów;
  • własny AS i klasy adresowe PI;
  • pakiet łączy do operatorów nadrzędnych dynamicznie zarządzany dzięki protokołowi BGP;
  • stale rozwijany szkielet sieci i pakiet usług dodatkowych;
  • sieć węzłów w kluczowych lokalizacjach w Łodzi;
  • łącza dla odbiorców indywidualnych, firm i instytucji;
  • otwartość na różne formy współpracy;
  • miejsce stażu i zdobywania doświadczenia zawodowego w branży IT.

Jeśli szukasz stabilnych, szybkich, ale ekonomicznych łączy dla Twojej sieci…

…to oferujemy w Łodzi łącza o dowolnych przepustowościach z zachowaniem bardzo konkurencyjnych cen. Zapewniamy preferencje ruchu poprzez konkretnego operatora nadrzędnego oraz gwarancje przepustowości parametrem CIR. Co najważniejsze – łącze z nami nie będzie wymagało bardzo wysokich inwestycji w urządzenia dostępowe. Dostarczymy Ci sygnał i urządzenia z wygodnym dla Ciebie portem.

Na życzenie – udostępnimy też Twoim abonentom dostęp do szeregu usług MNC.PL i szybkiego szkieletu naszej sieci, dzięki czemu zyskasz dodatkową sympatię i zadowolenie użytkowników Twojej sieci.

Możemy również wesprzeć Cię w rozbudowie Twojej infrastruktury i pakietu własnych usług, a także rozważyć możliwość wzajemnej wymiany usług.

Oczywiście zestawienie łączy, czy współpraca w zakresie usług, nie naruszy w żaden sposób odrębności Twojej sieci, pozwoli jednak zapewnić szybsze i ekonomiczniejsze łącza oraz wzbogacić własną ofertę.

Jeśli z jakichś względów chciałbyś zakończyć swoją przygodę z administrowaniem siecią…

…ale nie chcesz zostawić swoich Abonentów bez dostępu do Internetu lub po prostu chciałbyś sieć sprzedać – również zapraszamy do spotkania się z nami i negocjacji zasad włączenia Twojej sieci w strukturę MNC.PL. Ustalimy razem nową ofertę dla Twoich Abonentów, z której na pewno będą zadowoleni, a i Ty uzyskasz szansę na korzystne i bezpieczne zakończenie działalności dostawcy Internetu.

Zapraszamy do kontaktu z nami. Oferujemy również dedykowane łącza korporacyjne.