Skip to content

[page_title]

Kompleksowy zakres usług \”kablowych\”

Od chwili powstania w 1999 r. realizujemy projekty obejmujące usługi telekomunikacyjne i wszelkiego typu instalacje kablowe. Spółka dysponuje dwoma pionami kompetencyjnymi, opartymi o dedykowane im zespoły pracowników:

 

  1. Pion telekomunikacyjny obsługuje szeroki przekrój odbiorców instytucjonalnych i indywidualnych. Realizuje wdrożenia zarówno dedykowane dla biznesu (dostęp do Internetu oraz sieci korporacyjne), jak i rozbudowuje oraz zarządza działającą w Łodzi i sąsiednich gminach publiczną, szerokopasmową siecią MNC.PL. Specjalizujemy się w rozwiązaniach światłowodowych (sieci korporacyjne i miejskie). Wykonujemy jednak również instalacje miedziane i radiowe.
  2. Pion instalatorski koncentruje się na projektach kablowych obejmujących  instalacje elektro-energetyczne, monitoringu, p.poż., kontroli dostępu itp. Podejmujemy zlecenia obejmujące projektowanie, budowę, odbiory, nadzór inwestorski, modernizację, audyt, pomiary, eksploatację i integrację sieci oraz systemów przemysłowych, instytucjonalnych i indywidualnych.

Poniżej prezentujemy bliższe informacje nt. naszej oferty.

Link
TELEKOMUNIKACJA

TELEKOMUNIKACJA

Skip to content