[IX.LODZ.PL] – Szukamy firm i instytucji z własnym AS i IPv4 z Łodzi i okolic.

[IX.LODZ.PL] Poszukujemy firm i instytucji z Łodzi i okolic, które dysponują własnym numerem AS i adresacją IPv4. Pomożecie?

Lokalny łódzki ruch internetowy między naszymi domami, firmami i instytucjami powinien zamykać się w #Łodzi z opóźnieniem 1-2 ms. Nie powinien być limitowany, obsługiwany przez komercyjne łącza i tranzytowany przez inne miasta lub kraje. Szybka i nielimitowana sieć, to jeden z warunków budowania nowoczesnych, wydajnych i interaktywnych usług #IP nowej generacji. Warty uwagi kierunek np. dla Urząd Miasta Łodzi i potencjalnie ważny element niektórych technologicznych startupów, gdzie opóźnienie i pasmo mają znaczenie.

Spróbujmy nie jeździć codziennie między naszym łódzkim domem i naszą łódzką firmą lub instytucją przez Szczecin, Warszawę, czy Frankfurt. Mamy w IX.LODZ.PL wszystkie potrzebne do tego narzędzia i na prawdę szeroką sieć uczestników projektu (poglądowo część zgłoszonych zasobów do pobrania w kmz dla Google Earth).

Pomóżcie nam dotrzeć do firm z własnym ASn i IPv4? Może uda się ruszyć kulę śniegową, z której wszyscy w Łodzi i regionie skorzystamy.